Policijos rėmėjui iš Mažeikių padėkota už pagalbą senoliui ir jį užpuolusio įtariamojo sulaikymą

2017-06-06

Mažeikiškis Jevgenijus Linkevičius – nuo 2014-ųjų pradžios Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato policijos rėmėjas. Jis aktyviai dalyvauja policijos rėmėjų veikloje, organizuojamuose renginiuose, reiduose, vykdant nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, užtikrinant viešąją tvarką renginių ir kitų masinių susibūrimų metu.

Birželio 5-ąją Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys ir Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas už parodytą pilietiškumą ir drąsą gelbėjant žmogaus gyvybę policijos rėmėjui Jevgenijui Linkevičiui įteikė padėką ir dovaną.

Mažeikių r. Viekšnių mstl. policijos rėmėjas ištiesė pagalbos ranką užpultam senoliui. Jis, viename iš daugiabučių namų išgirdęs pagalbos šauksmą, išliko pilietišku ir neabejingu. Operatyviai sureagavęs ir nubėgęs į butą, iš kurio sklido šauksmas, J. Linkevičius sulaikė buto šeimininką (gimęs 1937 m.) užpuolusį vyrą (gimęs 1988 m.) dar iki policijos pareigūnams atvykstant. Perdavus užpuoliką pareigūnams, dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *