Jūrų muziejaus renginiai Tarptautinei muziejų dienai

Jau tradicine Lietuvos jūrų muziejaus švente tapusi Tarptautinė Vandenyno diena šiemet bus pažymima tikrai netradiciškai. Šiuokart Pasaulinio vandenyno, ekologijos tema interpretuojama meno priemonėmis.

Ketvirtadienį, birželio 8 d., muziejaus edukatorės kartu su vaikais iš Klaipėdos Vaikų laisvalaikio iškeliauja į Melnragę, kur prie jūros vedančius takus sujungs su … poezija. Kaip Vandenyno dienos ženklas ant tako lentučių liks Sigito Gedo eilėraščio „Daina apie jūros arkliuką“ žodžiai.

Tarptautinė pasaulinio Vandenyno diena pažymima nuo 1992 metų. Jūrų muziejus pirmasis Lietuvoje pradėjo minėti ją 2003 metais, taip prisijungdamas prie pasaulinio Vandenyno tinklo. Šis projektas, kurio tikslas – skleisti ekologines idėjas, vienija skirtingų valstybių akvariumus, zoologijos sodus, muziejus, įvairias gamtosaugos organizacijas.

Pasak Jūrų muziejaus direktorės Olgos Žalienės, pasaulinio Vandenyno diena – gera proga kiekvienam mūsų įsivertinti savo asmeninį indėlį į aplinkos pokyčius ir artimiausios mums – Baltijos jūros ekologiją

 

Alfonso Mažūno nuotr.

 

Pagarbiai,

Nina Puteikienė

Viešujų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja

Mob. +370 671 55 567, tel. +370 46 49 07 51

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *