Vaikystės šventės smagumynai Plungės miesto aikštėje

sBirželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Senamiesčio aikštė Plungėje prisipildė vaikiško juoko ir gerų emocijų. Tėvelių, senelių atlydėti mažieji ir jau ūgtelėję plungiškiai smagiai leido laiką jiems skirtame Plungės kultūros centro organizuotame renginyje. Šventės būta išties šaunios, juk vaikystė, kaip sakė patys mažieji, – tai džiaugsmas ir laimė!

Kokia vaikystė be žaidimų, muzikos ir šokių, be galimybės pasmaguriauti saldumynais ar progos piešti ne tik ant popieriaus lapo? Visą tai mažieji plungiškiai galėjo patirti apsilankę ketvirtadienį vykusioje Vaikystės šventėje. Čia įdomios veiklos surado kiekvienas. Senamiesčio aikštėje tądien surengtos muzikos, piešimo, šokių pamokėlės. Linksmos skruzdėliukės, kurias įkūnijos Plungės kultūros centro jaunimo klubo „Menadė“ merginos, kvietė susirinkusiuosius prisiminti smagius žaidimus – norintys pažaisti net stojo į eilutę. Kad veiklos nepritrūktų, vaikai galėjo dūkti ir pripūstuose batutuose. Mažųjų plungiškių džiaugsmui nebuvo ribų!

eeKiek vėliau susirinkusiųjų laukė smagus koncertas. Vaikystės šventės scenoje pasirodė gausus būrys gabių šokančių, muzikuojančių ir dainuojančių vaikų. Nuo mažiausių pyplių iki mokyklinio jaunimo – koncertuojančiųjų netrūko. Gausiai susirinkusius šventės žiūrovus džiugino „Yamaha“ muzikos mokyklos Plungės klasės vaikai, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos auklėtiniai, šokių studijos „Motus“ ir „Refresco“ šokėjai, lopšelio-darželio „Saulutė“ mažieji atlikėjai, jaunoji solistė Kamilė Rupeikaitė. Renginį papuošė ir Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai „Žirginėliai“, „Eglės baleto studija“, „Hera“, „Hello“, „Menadė“. Šventės metu Plungės kultūros centro fojė buvo galima įvertinti lopšelio darželio „Nykštukas“ vykdyto projekto „Aš laimingas Plungėje“ ekspoziciją – vaikų su tėveliais gamintus namų ir Plungės miesto svarbių objektų maketus.

ssVaikų gynimo dienos proga birželio 1-ąją šalyje vyko akcija „Taikos glėbys“. Akcijos idėja – įvesti naują Vaikų dienos vieningo šventimo tradiciją – švęsti apsikabinant, taip parodant, kad esame draugiški vieni kitiems. Prie šios akcijos prisidėjo ir Plungės rajono savivaldybė. Vidudienį visi Lietuvos mokyklinukai, tarp jų ir Plungės lopšelių-darželių auklėtiniai, apsikabino savo darželių kiemuose. Apsikabinimų akcija surengta ir Senamiesčio aikštėje: 20 val. plungiškiai kartu su visa Lietuva siekė Gineso rekordo – dalyvaudami „Taikos glėbio“ akcijoje, draugiškai apsikabino.

 

 

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *