Plungės irkluotojai Šiauliuose iškovojo dešimt medalių

IŠ KAIRĖS: IEVA ŽEMGULYTĖ, MANTAS GADEIKIS, LUKAS GUDIJUS, GRETA GADEIKYTĖ, UGNĖ SABALIAUSKAITĖ IR MANTAS SKARULSKIS

Birželio 10-11 dienomis Šiauliuose, Talkšos ežere, vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai.

Puikiai pasirodė Mantas Gadeikis, kuris poroje su irkluotoju iš Panevėžio, irkluodamas dvivietę kanoją, nugalėjo 1000 m nuotolyje, o irkluodamas vienvietę iškovojo sidabrą.

Net keturis sidabro medalius laimėjo Lukas Gudijus, startavęs berniukų grupėje: 1000 ir 200 m distancijose irkluodamas vienvietę kanoją bei tuose pačiuose nuotoliuose irkluodamas dvivietę su Mantu Skarulskiu.

Nuo kanojininkų neatsiliko ir baidarininkės. Jaunių grupėje startavusi Ieva Žemgulytė 500 m distancijoje su porininke iš Marijampolės pelnė bronzinį apdovanojimą. Mergaičių grupėje startavusi Greta Gadeikytė iškovojo du bronzos medalius: 500m nuotolyje su porininke iš Šilutės, o 200 m – su plungiške Ugne Sabaliauskaite.

Šiemet pirmą kartą buvo vykdomos mišrių įgulų varžybos. Komandos buvo sudaromos sekančiai: pirmą vietą užėmęs vaikinas ir devintą vietą užėmusi mergina-. Šioje rungtyje Greta Gadeikytė su porininku iš Skuodo užlipo ant antros vietos nugalėtojų pakylos laiptelio.

Atsižvelgus į varžybų rezultatus buvo sudaryta Lietuvos rinktinė, į kurią pakviestas puikiai pasirodęs kanojininkas Mantas Gadeikis. Kartu su rinktine jis dalyvaus Baltijos jūros šalių žaidynėse, kurios vyks Baltarusijoje liepos 7-9 dienomis.