Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka – etnokultūrinėje stovykloje „Koks kraštas, toks ir raštas“

cccVasara įsibėgėja, saulę keičia lietus, moksleiviai energingai renkasi į tradicinę Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro organizuojamą etnokultūrinę stovyklą „Koks kraštas, toks ir raštas“.

2017 m. liepos 31 dieną, sulaukę Kultūros centro vadovų kvietimo, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojos kartu su savanoriai dalyvavo stovyklos veiklose. Moksleiviai, smagiai šurmuliuodami, piešė įvairiausius viražus ant smėlio ir šviesos staliukų. Viena grupė gaminosi metalinius ženkliukus su bibliotekos ženkliukų gamybos staklėmis: savo rankomis nusipiešė, užsirašė norimą vardą, pavadinimą, darbuotojoms padedant, kiekvienas pasigamino individualų, autentišką ženkliuką.

Tuo pačiu metu kita grupė mokėsi žaisti petankę – naujieną Kuršėnų krašte. Bibliotekos vykdomo projekto „Petankė pasirinko Kuršėnus“ vykdytojai – Kuršėnų Perkūno draugovės skautai, savanoriai mokė žaidimo taisyklių, supažindino su jo atsiradimo istorija, kvietė burtis į komandas, azartiškai ir aktyviai vasaroti.

cccccGausiam lietui sutrukdžius, lauko linksmybes teko perkelti į Paežerių dvaro vidaus erdves, kur skautai subūrę grupes, išradingai vedė žaidimus ir piešė įmantriausius piešinius ant veidukų.

 

Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė

 

 

 

 

 

šaltinis: https://kursenai.lt/2017/08/02/kursenu-vytauto-vitkausko-biblioteka-etnokulturineje-stovykloje-koks-krastas-toks-ir-rastas-nuotraukos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *