Už pagalbą pagyvenusiai moteriai – šiaulietės padėka pareigūnams (Video)

Darbo diena Šiaulių miesto ir rajono policijos veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Inesai Gavrilovai ir to paties skyriaus tyrėjui Žilvinui Drąsučiui jau ėjo į pabaigą, kai budėtojas juos išsiuntė į daugiabutį Paukščių take. Praeiviai pastebėjo, kaip persisvėrusi per langą senyva moteris šaukiasi pagalbos.

Po kelių minučių pareigūnai jau buvo senolės bute. Pasirodo, sustreikavus sveikatai, ji nesugebėjo surinkti dukros ar pagalbos telefono numerio, nuėjusi iki lango ji šaukėsi praeivių pagalbos.

Pareigūnai nedelsiant ėmėsi veiksmų. Greit surado dukros telefono numerį ir paskambino jai, iš jos sužinojo kur padėti reikalingi vaistai, taip pat iškvietė medikus.

Kol medikai vyko, pareigūnai padėjo jai apsirengti, surado dokumentus, sudėjo kitus reikalingus daiktus.

Net atvykus greitajai pagalbai ir grįžus senolės dukrai, jie nesitraukė nuo ligonės – palydėjo iki medikų automobilio.

Praėjus parai po įvykio Šiaulių apskrities policijos vadovai gavo jautrų senolės artimųjų laišką:

„Norime padėkoti pareigūnams – Inesai Gavrilovai ir Žilvinui Drąsučiui už supratingumą, dėmesingumą, atjautą. Prieš kelias dienas mūsų šeimoje nutiko bėda. Pirmieji į pagalbą atskubėjo policijos pareigūnai. Jie elgėsi, kaip tikri ANGELAI SARGAI. Malonu, kad jų jautrumas padėjo tiek staiga susirgusiai mamai, tiek išsigandusiems šeimos nariams.

Nelaimės minutę, aš pati, senjorės dukra, vargu ar būčiau geriau galėjusi pasirūpinti savo mama. Jie – nuostabūs žmogės. Geriausios jiems kloties linki visa išgelbėtos močiutė šeima ir pati senjorė. Ačiū. Mamos sveikata ligoninėje sparčiai gerėja. TAI IR PAREIGŪNŲ NUOPELNAS. Jei ne jų jautrumas, staigi liga galėjo prišaukti ir didesnę bėdą“.

 

 

Video medžiaga:

 

 

Šiaulių apskrities VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *