Kelmės r., Kražiuose - Renginys „Uždainuokim kaimynėliai“ (2021-08-06)

News: Events , 2021-07-26 18:17
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Įsibėgėjus vasarai, kviečiame visus į jau tradicija tapusią vokalinių ansamblių šventę „Uždainuokim kaimynėliai“, kuri vyks rugpjūčio 6 d. 19.00 val. Medžiokalnyje (Kražiai).

Vokalinių ansamblių šventė „Uždainuokim kaimynėliai“ Kražiuose organizuojama jau trečią kartą. Šventės metu siekiama aktyvinti vokalinių ansamblių veiklą, ugdyti jų meistriškumą, skatinti kaimyninių rajonų meno mėgėjų kolektyvų bendravimą ir naujas pažintis.

Šiemet šventėje pasirodo kolektyvai iš Šiaulių, Žagarės, Raseinių r., Kelmės r., Radviliškio r., Šilalės r., bei Kražių.

Projektas renginių ciklas „Tau dovanoju muziką“.
Renginys nemokamas!

Saugantis COVID-19 viruso plitimo, renginio metu bus laikomasi visų nustatytų Vyriausybės saugumo reikalavimų. Renginio metu visuomenės informavimo tikslu bus fotografuojama ir (ar) filmuojama.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN