Burbiškio dvare koncertuos Ieva Narkutė

News: Events , 2021-07-26 19:52
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

Penktadienį, liepos 30 dieną, 18 valandą, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro istorijos skyriuje (Radviliškio r.) vyks akustinis Ievos Narkutės koncertas.
Ieva Narkutė – dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja, užaugusi Šiauliuose. Atlikėjos koncertai – tarsi laukti pasimatymai, gyvi dialogai su publika, o dainos – subtilios istorijos.
Šį kartą atlikėja klausytojų lauks ypatingoje erdvėje – Burbiškio dvaro parke, kur muzika skambėdavo ir dvaro savininkų Baženskių laikais. Istorijos tęstinumas – muzikos vakarai autentiškoje aplinkoje – sujungia praeitį ir dabartį bei leidžia mėgautis išskirtiniais kūrėjais ir jų kūryba.
Šis renginys yra projekto „Dvarų pramogos“ dalis. Liepos 9 dieną dvaro parke koncertavo operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas, klausytojų šią vasarą dar lauks Kybartų pučiamųjų orkestras „Kybartai“.


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.
Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio informacija


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN