Žemaičių kaimo muziejuje: „Kai kartos kartais kartu“

News: Education , 2022-10-02 09:18
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Tradiciškai paskutinį mėnesio sekmadienį Žemaičių kaimo muziejuje suorganizuotas edukacinis renginys ir mokymosi šeimoje diena „Kai kartos kartais kartu“. Sulaukta daugiau kaip 300 lankytojų.

Įdomiomis veiklomis, pasakojimais įkvėpė ir edukacijų popietę savo dalyvavimu šventę dainų kertelėje papuošė Telšių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Versmė“ (vad. Milda Ulkštinaitė), apie nūdienos įvykius diskutavo Juozas Butkevičius su anūku Dominyku Vaitiekumi, folkloro skambesiu džiugino Saulius, Olia, Matas, Lukas, Kotryna Jogminai, apie vaistinių žolynų svarbą pasakojo vaistininkas Kęstutis Beržinis, savo kurtais papuošalais dalinosi ir fleita grojo jo žmona Jūratė, o prie šeimos kartu prisijungė vaikai Dovydas, Kotryna bei Jokūbas. Apie tikėjimą mintimis dalinosi Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros kanauninkas Vygintas Gudeliūnas, mokymosi per žaidimus mokė Telšių švietimo centro metodininkė ir šešerių metų anūko baba Nijolė Vaičekauskė, ant laužo virta cikorijų kava vaišino Augustė Jonikaitė.

Už saldžias vaišes renginio dalyviams organizatoriai dėkoja UAB „Antušienės skanėstai“ ir Renatai Vavilovienei.Žemaičių muziejaus „Alka“ informacija

Nuotraukos Loretos Norvaišienės


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN