Kelmėje bus įkurtas diskgolfo parkas

News: Autonomy , 2022-10-30 20:02
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Spalio 27 d. Kelmės rajono savivaldybės taryba pritarė Bendruomenės sveikatos tarybos siūlymui Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis įkurti diskgolfo parką. Projektui bus išnaudotos Kelmės Draugystės parko erdvės, o miesto gyventojams ir svečiams atsiras galimybė fiziškai aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį.

Tikimės, kad kitą mėnesį šis projektas bus įgyvendintas, o diskgolfo parkas Kelmėje bus išskirtinis dėl vietos gamtoje: medžiai, krūmai ir reljefas sudaro natūralias kliūtis, kurios paįvairina trasą.

Diskgolfas – panašus į tradicinį kamuoliukų golfą, tik žaidėjai nemuša kamuoliukų lazdomis į duobutes, o meta diskus į specialius krepšius. Skirtingai nuo kamuoliukų golfo, diskgolfas yra daugeliui žonių prieinamas žaidimas. Jam nereikia preciziškai nupjautos žolės aikštelės ir brangios įrangos, jį nesunku išmokti žaisti. Diskgolfą galima žaisti bet kokiu oru. Šis sportas tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo vyrams, moterims ir vaikams.


Informaciją parengė Lina Nekrašė, Kelmės bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė

šaltinis: https://www.kelme.lt/kelmeje-bus-ikurtas-diskgolfo-parkas/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN