Plungiškis M. Varpiotas – šalies bronzos medalininkas

News: Personality , 2019-11-27 19:10
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

Alytuje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato finalinės varžybos. Jose jėgas išmėgino ir Plungės rajono atstovas Martynas Varpiotas.

Pažymėtina, kad mūsiškis į baigiamąjį čempionato etapą pateko po atrankos varžybų zonose, svorio iki 89 kilogramų kategorijoje, kur rungtyniavo trylika atletų.
Dzūkijos sostinėje Martyną sėkmė lydėjo keliant štangą stūmimo veiksmu, čia iškovojo bronzos medalį. Šiam solidžiam laimėjimui prireikė įveikti 135 kilogramus sveriančią štangą. Nugalėtoju tapo sunkiosios atletikos treneris, panevėžietis Dovydas Sužiedėlis, o antrąją vietą užėmė daugkartinis Pasaulio ir Europos sunkiosios atletikos čempionatų dalyvis Donatas Anuškevičius iš Klaipėdos.
Rovimo veiksmo varžybose mūsų sunkiaatletis tenkinosi ketvirtąja vieta (105 kilogramai).