Apdovanoti konkurso „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau“ 2021 m. nugalėtojai

Naujienos: Švietimas , 2021-10-15 16:48
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Tradiciškai nuo spalio 1 d. iki spalio 10 d. Savivaldybėje organizuoti piešinių ir rašinių konkursai, skirti Vietos savivaldos dienai paminėti.

Visi darbai: ir piešiniai, ir rašiniai, puikūs, bet – konkursas yra konkursas, tad po ilgų diskusijų komisijos nariai paskelbė rezultatus ir apdovanojo šiuos moksleivius bei jų mokytojus:

Rūta Karvelytė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokinė, už siekį tobulėti eksperimentuojant spalvomis ir formų deriniais, ieškant savito braižo ir subtiliai prisiliečiant prie peizažo žanro.

Jūratė Varanavičienė, dailės mokytoja ekspertė.

Nojus Ivanauskas, Akmenės gimnazijos mokinys, už kuriamą Miesto istoriją per mitologijos žanrą, perteikiant meninę patirtį ir vizualizuojant savo kūrybines idėjas grafikos technika.

Jūratė Varanavičienė, dailės mokytoja ekspertė.

Elzė Lagaunikaitė, Akmenės rajono meno mokyklos mokinė, už sodrią spalvinę paletę, įžvalgas ir pastebėjimus, tapybos technika iliustruojamus pasirinktus simbolius ir drąsius spalvinius potėpius.

Rita Almanis, vyresnioji dailės mokytoja.

Neida Kondrašova, Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokinė, už animalistinio žanro propagavimą, drąsią spalvinę paletę ir individualaus braižo paieškas.

Dalia Sakalauskienė, vyresnioji dailės mokytoja.

Elija Vilčinskaitė, Akmenės rajono Ventos gimnazijos mokinė, už dekoratyvumą, jautrumą formai ir subtilią spalvinę paletę, pastebėjimus ir jų vizualizacijas.

Zita Staškienė, vyresnioji dailės mokytoja.

Eva Šimkutė, Akmenės rajono Akmenės gimnazija, už pastebėjimus ir įžvalgas, fragmentavimą ir Akmenės krašto perspektyvų vizijas, užfiksuotas cikle, išreiškiant individualų požiūrį ir savitą interpretacijos formą.

Jūratė Varanavičienė, dailės mokytoja ekspertė.

Taip pat padėka skirta Ingai Stankuvienei, dailės mokytojai metodininkei ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniams už meninius akcentus, interjero dekoro elementus, individualią stilistiką ir kuriamos kompozicijos stilistinį vientisumą.

Laiško „Rašau merui ...“ konkurso rezultatai:

Rugilei Spudulytei, Akmenės gimnazijos mokinei, už nuoširdumą.

Mokytoja Ilona Tališauskienė.

Donatui Andruškai, Akmenės gimnazijos mokiniui, už iniciatyvą.

Mokytoja Rita Ringienė.

Rokui Razumovui, Ventos gimnazijos mokiniui, už pagarbą senatvei.

Mokytoja Gražina Kazlauskienė.

Ugnei Laurinaitytei, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokinei, už pasididžiavimą gimtuoju miestu ir Akmenės kraštu.

Mokytoja Rena Šimkuvienė.

Mindei Ror, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokinei, už drąsią vaikišką svajonę.

Mokytoja Rena Šimkuvienė.

Vasarei Brazaitei, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokinei, už pozityvumą.

Mokytoja Ingrida Znutienė.

Susitikimo metu, Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas nuoširdžiai visiems padėkojo ir linkėjo jaunimui būti drąsiam, nebijoti reikšti savo idėjų.Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus informacija
šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/apdovanoti-konkurso-atejau.-pastebejau.-iprasminau-2021-m.-nugaletojai/3525


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN