Bendrai gyvena - bendrai kuria grožį

Naujienos: Savivalda , 2021-11-03 12:08
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilalės r.

Spalio 30 dienos rytą Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis nuoširdžiai sveikino Biržų Lauko kaimo Akmenos gatvės 7 namo gyventojus, tapusius šių metų Šilalės rajone gražiausiai tvarkomos daugiabučio namo aplinkos nominantais.

Smagu matyti taip bendruomeniškai ir draugiškai besitvarkančius daugiabučio gyventojus. Jie nutarė, kad nori gyventi gražioje ir estetiškoje aplinkoje. Aišku, vien gerų norų nepakako – teko visiems prisidėti ir pinigėliais, juk ir medeliai, ir akmenukai, ir žemė kainuoja. Netgi samdė, kas palei namą pamūrytų jų sumanytą kraštą, kad laikytųsi akmenukai, nes tarp gyventojų mūrininkų nei vieno. Gėlių nutarė sodinti mažai, o pagrindinė aplinkos puošmena – dekoratyviniai medeliai – lapuočiai, spygliuočiai. Gyventojai jau planuoja, kaip juos apkarpys ir formuos ateityje. Žolę apie daugiabutį pjauna, kai prireikia, kas tuo metu turi laiko ir noro.

Šio daugiabučio namo gyventojai yra puikus pavyzdys, kad galima prieiti vieningos nuomonės, kaip gražinti savo gyvenamąją aplinką.


Mero patarėja Asta Gestautienė
šaltinis: https://silale.lt/2021/11/bendrai-gyvena-bendrai-kuria-grozi/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN