Gėlės kelias – nuo palangės iki darželio

Naujienos: Asmenybės , 2021-11-05 21:12
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilalės r.

Lapkričio 4 dienos pavakarę Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis su padėka ir gėlėmis aplankė Danutės ir Mečislovo Dargužų sodybą Didkiemio kaime, Didkiemio seniūnijoje. Gražiai besitvarkančių Dargužų sodyboje savo vietą randa ir gėlės, ir uogos, ir daržovės. Pastarosios tarsi papildo gėlių margumą ir įvairovę.

Daug metų Dargužų dukros Renata ir Laineda, galima sakyti, be gėlės sodinuko negrįžta į tėvų namus. Ir tuojau skuba jį pasodinti ir papuošti sodybos aplinką. Šiais metais Danutė išsiaugino vienmečių gėlių daigus pati. Rožių krūmelius visada perka, pati jų dauginimu neužsiima. Be gėlių sodybos aplinką dar puošia aviečių eilės ir saulėgrąžų žiedai.

Sodybos šeimininkė prisimena, kad ir jos šviesaus atminimo tėvelių sodyboje visada buvo tvarka ir švara. Gėlių nebuvo daug sodinama, tačiau žolė nupjauta, lapai nugrėbti. Jos mama Ona vos lapui nukritus jau bėgdavo nugrėbti, atsimena Danutė.

Tokia ir turi būti graži kaimo sodyba – drauge su gėlės žiedu ir į saulę besistiebianti saulėgrąža.


Mero patarėja Asta Gestautienė
šaltinis: https://silale.lt/2021/11/geles-kelias-nuo-palanges-iki-darzelio/


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN