Telšiuose ieškomi tyrimams reikšmingos informacijos galintys turėti vyrai

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-11-26 22:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimus dėl vagysčių. 2021 m. lapkričio 3 ir 4 d. Telšiuose, Luokės g., parduotuvėje UAB "Kesko Senukai Lithuania" buvo pavogta prekių. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, kurie gali turėti tyrimams reikšmingos informacijos.

Prašome visuomenės pagalbos atpažįstant nuotraukoje užfiksuotus asmenis. Gyventojus, atpažinusius vyrus, žinančius jų buvimo vietas ar turinčius kitos vertingos informacijos galinčios padėti tyrimams, prašome susisiekti su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėju Vidu Petrausku el. paštu vidas.petrauskas@policija.lt arba tel. 8 700 61224.

Bet kokia suteikta informacija mums labai vertinga!


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN