Apdovanoti geriausi 2021 m. Šilutės krašto sportininkai

Naujienos: Sportas , 2021-12-30 21:17
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje gruodžio 28 d. įvyko geriausių 2021 metų Šilutės krašto sportininkų bei jų trenerių apdovanojimų ceremonija. Renginio dalyvius sveikino Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis: „Šiandien išskirtinė diena Savivaldybėje, kai ačiū tariame sportininkams už jų įdedamą triūsą bei Šilutės rajono savivaldybės garsinimą Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Ačiū, kad esate mūsų miesto, mūsų krašto ambasadoriai bei savo rezultatais džiuginate ne tik savo trenerius, šeimos narius, artimuosius, bet ir mus visus“. Susirinkusiuosius taip pat pasveikino Savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Vygantas Kamarauskas, kuris pasidžiaugė, kad Šilutės kraštas turi šitiek daug iškilių sportininkų, puikių trenerių. „Jūs mus džiuginate savo laimėjimais, didžiuojamės neeiliniais jūsų pasiekimais“, – kalbėjo V. Kamarauskas.

Specialiais padėkos raštais bei piniginėmis premijomis apdovanoti šie sportininkai bei jų treneriai:

Rytis Gurklys – I vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;

Ligitas Kordušas – I vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;

Valdas Mikužis – II vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;

Alvydas Samoška – II vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;

Treneris – Kazimieras Gudžiūnas.

Matas Vilkas – II vieta 2021 m. Lietuvos suaugusiųjų stalo teniso čempionate, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys;

Treneris – Jonas Piekautas.

Lidija Rimkutė – III vieta Lietuvos suaugusiųjų irklavimo čempionate;

Treneris – Romualdas Drungilas.

Osvaldas Gusčius – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, trišuolio rungtis;

Trenerė – Lina Leikuvienė.

Gintarė Paulauskaitė – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, rutulio stūmimo rungtyje;

Marius Rudzevičius – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, ieties metimo rungtyje;

Treneris – Bronius Mulskis.

Lorenas Matevičius – III vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;

Osvaldas Mamčenkovas – II vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;

Treneris – Liudas Čičirka.

Tomas Li-čin-chai – I vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;

Treneris – Laimas Li-čin-chai.

Austėja Aučiūtė – I vieta Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;

Agnė Kilpienė – II vieta, Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;

Renata Aleknaitė – II vieta Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;

Treneris – Vincas Murauskas.

Solveiga Dulkytė – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Vitoldas Šiaudvytis – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Valteris Kupčikovas – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Vilija Parnarauskienė – I vieta, Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Eglė Grišinaitė – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Justinas Norvaišas – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Aurimas Šikšnius – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Rokas Dlugoborskis – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Edvardas Freitakas – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Algimantas Geryba – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Ernestas Pėža – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Eglė Vaitkutė – I vieta Europos rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Tomas Agintas – III vieta, Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Julija Jančauskaitė – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Greta Klašiūtė – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Inga Parnarauskaitė – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;

Treneris Aleksandras Pancerovas.

Artūras Kudrešovas – I vieta Lietuvos dziudo čempionate;

Justas Pauparis – III vieta Lietuvos dziudo čempionate;

Edvardas Sagalec – III vieta Lietuvos dziudo čempionate;

Treneris Rimvydas Lukošius.

Sandra Montvilė – I vieta „Alfa run“ Lietuvos suaugusiųjų bėgimo čempionate;

Treneris Dainius Liutkus.

Artūras Jonikaitis – Lietuvos vyrų golbolo rinktinės narys, 2021 m. Tokijo parolimpinėse žaidynėse užimta III vieta.

Atskiru Sporto Tarybos sprendimu apdovanojamas Edgaras Skurdelis, užėmęs V vietą Pasaulio bokso čempionate.

Visuomenės balsavimo Populiariausia 2021 m. Šilutės rajono savivaldybės sportininke išrinkta Sandra Montvilė, kuriai įteikta piniginė premija.


Komunikacijos skyrius
šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/apdovanoti-geriausi-2021-m.-silutes-krasto-sportininkai/8718


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN