Tauragėje pareigūnams įkliuvo kastetą ir teleskopinę lazdą turėjęs vaikinas

Naujienos: Teisėtvarka , 2022-01-10 20:24
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

2022 m. sausio 7 d. apie 20.20 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Tauragėje, Prezidento gatvėje, buvo patikrintas stovintis automobilis „VW Passat“, prie kurio vairo sėdėjo 22-iejų vaikinas.

Atidžiai apžiūrėjus automobilio saloną policijos pareigūnai rado nešaunamųjų ginklų - teleskopinę lazdą ir kastetą. Vairuotojas su savimi turėjo ir kontrabandinių cigarečių.
Atliekant pirminius ikiteisminio tyrimo veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos vaikino namuose.
Kratos metu pareigūnai aptiko polietileninį maišelį su baltos spalvos neaiškios kilmės milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga, kastetą bei du ginklus. Tauragės rajono gyventojas buvo nedelsiant sulaikytas.

Dėl neteisėto disponavimo nešaunamaisiais ginklais pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vaikino atžvilgiu už akcizais apmokestinamą prekių laikymą pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta ir administracinė teisena.Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN