Gyventojų patogumui – naujos telefonspynės

Naujienos: Savivalda , 2023-01-27 18:01
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Nuo šiandien, sausio 27 d., gyventojai, užsiregistravę į priėmimą pas Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) vadovus į administracijos pastatą (Laisvės g. 8) galės patekti naudodamiesi vaizdo telefonspyne, kuri įrengta prie pastato durų vidiniame kieme.

Vaizdo telefonspynės iškvietimo panelės su kameromis įrengtos mero ir administracijos direktoriaus sekretoriatuose. Gavus iškvietimo signalą, gyventojai bus įleisti į administracijos pastatą.

Asmenų, neužsiregistravusių į priėmimą, prašymai, pasiūlymai ir skundai Savivaldybei gali būti siunčiami paštu adresu: Laisvės g. 8, LT-89223, Mažeikiai, el. p. priemimas@mazeikiai.lt arba pateikiami vieno langelio principu Savivaldybės administracijos priimamajame Laižuvos g. 3, Mažeikiai (I aukštas).

Apie gyventojų priėmimą išsamiau: https://www.mazeikiai.lt/gyventojams/gyventoju-priemimas/.

Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/gyventoj%C5%B3-patogumui-naujos-telefonspyn%C4%97s/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN