Pareigūnai vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę (Tauragė)

Naujienos: Teisėtvarka , 2023-04-24 21:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Balandžio 17-23 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę. Šioje priemonėje dalyvavo 13 policijos pareigūnų.

Patruliuojantys pareigūnai keliuose užfiksavo 23 transporto priemonių leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus (Tauragės mieste ir rajone – 2; Šilalėje – 12; Šilutėje – 7; Pagėgių savivaldybėje – 2). Nustatytas atvejis, kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau kaip 50 km/val.

Tauragės rajone, Skaudvilės miestelyje, 64-erių vyras, automobiliu „Skoda Octavia“ važiavo 101 km/h greičiu, kai leistinas greitis 50 km/h. Šiam pažeidėjui gresia bauda nuo 450 iki 550 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Prevencinės priemonės duomenys akivaizdžiai rodo vairuotojų atsainų požiūrį į saugų dalyvavimą eisme.

Atminkite, kad pagrindinė eismo įvykių, kuriuose žuvo žmonės, priežastis – nepasirinktas saugus ar viršijamas leistinas važiavimo greitis.

Vairuokite saugiai!


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN