Sodų pagrindinė mokykla: aptariama situacija ir galimybės (Mažeikiai)

Naujienos: Savivalda , 2023-05-10 21:19
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė, kuruojanti švietimo sritį, Kristina Juškevičienė lankėsi Sodų pagrindinėje mokykloje. Su naujuoju direktoriumi Sigitu Petriku aptarė šios ugdymo įstaigos veiklą, problemas, ateities planus.

Apžiūrėtos ugdymo įstaigos patalpos, kalbėta apie pastato išorės ir vidaus renovaciją. Artimiausiu metu planuojama sudaryti darbo grupę, kuri numatytų ilgalaikius švietimo įstaigų, tarp jų – ir Sodų pagrindinės mokyklos remonto prioritetus.

Analizuotos mokinių ir pedagogų gerovės užtikrinimo, pradinių klasių komplektavimo galimybės.

Mokykla gegužės 18 d., ketvirtadienį, organizuoja renginį ir atvirų durų dieną, kurios metu visi norintieji galės apžiūrėti mokyklą, susipažinti su jos bendruomene.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/sod%C5%B3-pagrindin%C4%97-mokykla-aptariama-situacija-ir-galimyb%C4%97s/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN