Bibliotekoje vyko interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinės varžytuvės (Šilutė)

Naujienos: Švietimas , 2023-05-10 21:34
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Gegužės 8 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje rinkosi Šilutės pirmosios gimnazijos 3c klasės mokiniai (mokyt. Daiva Jakienė). Čia jie susirungė interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinėse varžytuvėse, skirtose paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį.

Varžytuvių pradžioje Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas dalyviams pristatė žaidimo taisykles. Jam žaidimo metu talkino bibliotekos savanorės Iveta ir Kamilė.

Jaunimas pasiskirstęs į „Smalsuolių“ ir „Smurfiukų“ komandas, pasitardami vieni su kitais atsakinėjo į klausimus, susijusius su Mažosios Lietuvos etnografinio regiono sostine – Šilute, jos istorija, kultūra, žymiais žmonėmis, kulinariniu paveldu ir kt. Gimnazistams, be atsakinėjimų į klausimus, reikėjo sužaisti nesudėtingus interaktyvius žaidimus. Varžytuvių dalyviai pasitikrino turimas žinias apie Šilutės kraštą, kuriame gyvena, ir įgijo naujų.

Pasibaigus įdomioms ir jaunimą įtraukiančioms varžytuvėms pirmąją vietą laimėjo „Smalsuolių“ komanda. Jai įteiktas bibliotekos prizas – dovanų kuponas apsilankyti kavinėje. Antrą vietą užėmė „Smurfiukų“ komanda. Bibliotekininkai dėkoja jaunimui už apsilankymą ir dalyvavimą varžytuvėse.

Interaktyvaus žaidimo „Grindopolis 2.0“ komandinės varžytuvės vyko įgyvendinant F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Biblioteka jaunimui: ateik, pažink, sužinok“ (projekto vadovė – Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyriaus vyr. bibliotekininkė Dalia Bardauskienė), dalinai finansuotą Šilutės rajono savivaldybės.Ovidijus Normantas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas

šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/bibliotekoje-vyko-interaktyvaus-zaidimo-grindopolis-2.0-komandines-varzytuves/10252


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN