Klaipėdoje sulaikytos dvi moterys, kurios, kaip įtariama, apgaule galėjo pasisavinti senjoro santaupas – prašoma atsiliepti daugiau galimų nukentėjusiųjų

Naujienos: Teisėtvarka , 2023-06-06 22:05
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos r.

2023-05-29 apie 12 val. uostamiesčio pareigūnai gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, Baltijos pr., į 1928 m. gimusio vyro butą, atėjo dvi nepažįstamos moterys, kurios prisistatė socialinėmis darbuotojomis. Pareiškėjas teigia, kad po jų vizito pasigedo dokumentų ir 1000 eurų.
2023-05-31 Klaipėdos apskr. NNTV pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė 1986 m. ir 1982 m. gimusias moteris, kurioms dėl vagystės pareikšti įtarimai pagal LR BK 178 str. 3 d.
Teismas abi, anksčiau už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas jau teistas įtariamąsias leido suimti dviem mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą vykdantys pareigūnai neatmeta galimybės, kad įtariamosios galėjo įvykdyti ir daugiau tokio pobūdžio nusikalstamų veikų. Todėl prašo – jei įtariate, kad galėjote nukentėti nuo nuotraukose užfiksuotų įtariamųjų, nedelsiant apie tai pranešti telefonu 8 700 60866 arba 112.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN