Mieste atnaujinama gatvių apšvietimo sistema (Palanga)

Naujienos: Savivalda , 2023-07-25 21:14
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Palangos m.

Įgyvendinant ES projektą „Gatvių apšvietimo modernizavimas Palangos mieste, II etapas”, dalyje kurorto gatvių vyksta intensyvūs darbai. Šiuo metu specialistai darbuojasi Neringos, Taikos ir Sodų gatvėse bei Gėlių aikštėje (atkarpoje nuo Maironio g. iki Žvejų g.), netrukus darbai prasidės ir L. Vaineikio gatvės atkarpoje nuo Plytų g. iki Klaipėdos pl. bei Ronžės gatvės atkarpoje nuo Plytų g. iki Vasario 16-osios g.

Modernizuojant apšvietimo sistemą į energiją taupančius keičiami gatvių šviestuvai, taip pat keičiamos atramos bei kabelinės linijos.

Tinkamas gatvių apšvietimas yra vienas iš esminių veiksnių saugumui gatvėse užtikrinti – jis leidžia sumažinti nelaimingų atsitikimų, sužeidimų bei mirčių eismo įvykiuose skaičių, prisideda prie nusikaltimų prevencijos bei bendro savivaldybės jaukumo palaikymo tamsiuoju paros metu. Svarbu ir tai, kad modernizuojamose gatvių apšvietimo atkarpose galutinės energijos sąnaudos sumažės 40 procentų.

Gatvių apšvietimo sistemos atnaujinimo darbų metu gyventojai laikinai susidurs su nepatogumais – atkarpomis bus laikinai išjungiamas gatvių apšvietimas. Prašome gyventojų supratingumo ir atsiprašome už laikinus nepatogumus.


šaltinis: https://www.palanga.lt/naujienos/mieste-atnaujinama-gatviu-apsvietimo-sistema/10856


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN