Šilutės Hugo Šojaus muziejuje - „Gyvos šventovės“ smėlynų dvasios (2024-02-22)

Naujienos: Renginiai , 2024-02-14 03:27
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

GYVOS ŠVENTOVĖS vasario 22 d. (ketvirtadienį) 17:00 val. kviečia tave ir tau artimus žmones į Šilutės Hugo Šojaus muziejuje (Lietuvininkų g. 4) vyksiantį unikalų gilaus klausymo koncertą/vidinę kelionę (trukmė 1–1,5 val.), kuri leis naujai patirti Kuršių nerijos gamtos garsus, išgyventi stichijų šėlsmą ir dvasia nusikelti pas tolimus mūsų protėvius. Atlikėjų kūrybinis metodas yra laikyti vietovę gyva būtybe (genius loci) ir kurti muzikos kūrinį bendradarbiaujant su ja. Renginys nemokamas.

GYVOS ŠVENTOVĖS tai – multimedijos menininkas Augustinas Našlėnas kartu su dainininke Emilija Lendraityte–Timinske ir multiinstrumentalistu Deividu Timinsku, kurie pakvies Jus į muzikinę patirtį, įkvėptą stebuklingų Kuršių nerijos vietovių ir jų garsų. Koncerte atgis visiems gerai žinomos vietos ir suskambės dar negirdėtomis dermėmis.


Daugiau informacijos apie projektą: http://www.gyvos-sventoves.net/.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN