Šiaulių kultūros centre išskirtiniu dėmesiu buvo apdovanotos mamos

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2024-04-26 07:26
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

2024 m. balandžio 25 d. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje vyko Motinos dienai skirtas renginys „Gerumo sparnai“. Pavasariu alsuojantis koncertas į vieną vietą subūrė tiek didelius, tiek mažus šokio gerbėjus, kurie šventės metu galėjo išvysti ne tik naujausius Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ (meno vadovai Mindaugas Kosaitis, Vita Adomėnaitė-Butnorienė) pasirodymus, bet ir mėgavosi jaudinančiomis akimirkomis.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ turi gražią tradiciją Motinos dienos proga sveikinti brangiausią žmogų – mamą – choreografiniais šedevrais. Tradiciniame koncerte šiemet buvo galima išvysti ir pajausti visus metų laikus. „Nuo ką tik užsimezgusio pumpuro iki pat atgimimo, nuo mažo rudeninio grybo iki dailios, išsipusčiusios gulbės. Toks jau tas metų ratas. Bėgdami valandomis, dienomis, mėnesiais kartais net nepastebime, kokia spalvinga ir įvairi yra mūsų gamta“, – sakė Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos meno vadovas Mindaugas Kosaitis.
Šventiniame renginyje gražiausius šokius ir melodijas mamoms dovanojo koncerto organizatorius, Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“, ir svečiai: Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos ir Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ (meno vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai, Greta Šveikauskaitė), Šiaulių Dainų muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Vieversėlis“ (vadovas Arūnas Stankus). Renginiui jautrumo ir subtilumo įnešė specialiai šiam koncertui tekstus-intarpus parašęs ir juos įgarsinęs poetas Marijus Budraitis.
Koncerto įgyvendinimas nebūtų toks sklandus be stiprios komandos. Prie kūrybinės dovanos mamoms prisidėjo visas kolektyvas: meno vadovai Mindaugas Kosaitis, Vita Adomėnaitė-Butnorienė, akompaniatorius Maksas Perepečkinas, kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė ir daugiau nei pusantro šimto jaunųjų šokėjų.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė, mob. +370 678 36 701, e. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN