Šilutėje paminėta Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-mečio sukaktis

Naujienos: Sportas , 2024-05-07 08:08
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis gegužės 1 d. dalyvavo šventiniuose renginiuose, skirtuose paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-metį.

Šventinė diena Šilutėje prasidėjo išskirtiniu bėgimu – „20 metų Europos Sąjungos keliu“. Jo dalyviai gausiais plojimais pasitikti aikštėje prie Šilutės rajono savivaldybės, kur vyko iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija, karių savanorių rikiuotė. Susirinkusiuosius pasveikino meras V. Laurinaitis: „Per du dešimtmečius pasikeitė ir visa Lietuva, ir Šilutės kraštas. Tad linkiu ir toliau puoselėti Pamarį, branginti artimuosius ir visus čia gyvenančius. Kurkime ir tobulėkime vardan Lietuvos, vardan Šilutės krašto“.

Tądien vyko ir mėgėjų meno kolektyvų programa. Žiūrovams savo šokius dovanojo folkloro ansamblis „Verdainė“, moterų šokių kolektyvas „Tantės“, Švėkšnos vyresniojo amžiaus žmonių šokių kolektyvas „Šalna“.

Šilutės kultūros ir pramogų centre buvo rodomas filmas „Sugrįžimas, kuris mus pakeitė“, o vakarop vyko Baltijos gitarų kvarteto koncertas „20 klasikinės gitaros metų“.


šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/siluteje-pamineta-lietuvos-narystes-europos-sajungoje-20-mecio-sukaktis/11271


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN