Savivaldybės vadovai pasveikino Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotas daugiavaikes mamas (Šilutė)

Naujienos: Savivalda , 2024-05-10 04:28
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir vicemerė Daiva Žebelienė gegužės 8 d. pasveikino ypatingas moteris – Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotas daugiavaikes mamas Danguolę Mickevičienę iš Sugintų ir Marytę Sudeikienę iš Minijos kaimo.

„Jūs esate mūsų krašto pasididžiavimas ir pats didžiausias pavyzdys“, – sveikinimo žodžius tarė meras V. Laurinaitis.

D. Mickevičienė ne kartą apdovanota padėkos raštais Žemaičių Naumiesčio mokyklose ir seniūnijoje už išskirtinį pasiaukojimą ir atsidavimą šeimai. Moteris užaugino ir gerai išauklėjo 12 vaikų. Džiaugiasi ne tik gausiu būriu savo vaikų, bet ir 15 anūkų, kurie dažnai aplanko senelius.

M. Sudeikienė gyvena Minijos kaime (Kintų sen.). Moteris labai daug metų ūkininkavo, už plėtojamą ūkį yra gavusi ne vieną padėką. Tačiau didžiausias M. Sudeikienės turtas – jos vaikai, o jų susilaukė net 10.


šaltinis: https://www.silute.lt/savivaldybes-vadovai-pasveikino-prezidento-ordino-uz-nuopelnus-lietuvai-medaliu-apdovanotas-daugiavaikes-mamas/11301


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN