Šiaulių kultūros centre muzikos garsai nešė į pavasarį

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2024-05-19 22:27
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

2024 m. gegužės 15 d. Šiaulių kultūros centre vyko tradicinis koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“. Kasmetinio renginio organizatorė – Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. Rasa Kauneckaitė) – koncerte žiūrovams skyrė gražiausius savo pasirodymus, tad klausytojams beliko atgalinį ryšį kurti apdovanojant jaunuosius atlikėjus gausiais aplodismentais.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ nuo 2016 m. turi pavasarinę tradiciją gegužės mėnesį šiauliečiams ir miesto svečiams įteikti puokštę pačių geriausių emocijų, dovanoti tyro jausmo ir naujų potyrių kupiną muzikinę kelionę. Šiemet koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“ prasidėjo vyriausių vokalo studijos merginų atliekama aranžuota lietuvių liaudies daina „Eisme, sese“, kuri jubiliejiniame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ tapo laureate.

„Dalyvavimas šiame konkurse kiekvienam kolektyvui yra motyvuojanti ir ugdanti patirtis, tad galime didžiuotis ir džiūgauti, kad kolektyvo merginos patikėjo manimi ir šia daina. Tai jautrus prisilietimas prie mūsų tautos šaknų, atnešęs nuostabias, kvapą gniaužiančias patirtis“, – renginio metu džiaugėsi vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė Rasa Kauneckaitė.

Trečiadienio vakarą koncerte skambėjo tiek naujos, tiek jau gerai žinomos skirtingo amžiaus grupių vaikų ir jaunimo atliekamos dainos. Klausytojai išgirdo lietuvių liaudies, liturginių, autorinių ir žinomų popmuzikos dainų. Renginį užbaigė finalinė visų vokalo studijos auklėtinių daina „Kregždutės, kregždutės“.

Organizatoriai džiaugiasi, kad koncertas tapo ne tik įspūdžių kupina kelione po spalvingą pavasarį, bet ir studijos vaikus apdovanojo galimybe miesto visuomenei parodyti kaip auga jų muzikiniai gebėjimai.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, mob. +370 655 25 527, e. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN