Palaikymo žygis Kuršėnuose

Naujienos: Švietimas , 2024-05-20 23:08
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kuršėnai

Gegužės 15 d. VšĮ „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ (toliau-Įstaiga) bendruomenės nariai kartu su Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Šiaulių technologijų mokymo centro Kuršėnų skyriaus moksleiviais nuotaikingai žygiavo Kuršėnų miestelyje, siekdami išreikšti palaikymą Guinnesso rekordininkei Ajanai Lolat-Pažarauskienei, keliaujančiai per Lietuvą.

„Svajonių žygis“ – tai ne tik Ajanos asmeninė pergalė, bet ir siekis įkvėpti asmenis su negalia drąsiai siekti savo tikslų bei parodyti šunų asistentų naudą. Ajanos ryžtas – gerokai stipresnis už negalią. Nors ji turi cerebrinį paralyžių ir per gyvenimą žengia su ramentais, tai nesustabdė nei nuo Pasaulio Guinnesso rekordo siekimo, nei nuo dabartinės idėjos – leistis į 320 km „Svajonių žygį“ nuo Šilutės rajone esančių gimtųjų Usėnų iki Druskininkų.

Palaikymo žygis, kuriame dalyvavo net 49 asmenys, prasidėjo nuo Kuršėnų pėsčiųjų tilto ir tęsėsi iki VšĮ „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ pastato. Visus žygeivius, pasiekusius tikslą, pasitiko Įstaigos direktorė Virginija Norvaišienė, kuri trumpai pristatė Įstaigą, joje teikiamas paslaugas, supažindino su savanorystės galimybėmis. Susitikimo pabaigoje aptartas Ajanos „Svajonių žygis“. Visa širdimi palaikome jos idėją, linkime drąsos, ištvermės ir stiprybės pasiekiant kelionės tikslą. Dėkojame Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytojai Vitai Pleskūnienei, kad subūrė mus bendram ir prasmingam iššūkiui.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN