ilutės Hugo Šojaus muziejuje - projekto ,,Kūrybinių improvizacijų ciklas ,,Muziejus kitu kampu“ kūrybines dirbtuves (2024-06-11)

Naujienos: Renginiai , 2024-05-31 18:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Birželio 11 d. Šilutės Hugo Šojaus muziejus (Lietuvininkų g. 4, Šilutė) kviečia į projekto ,,Kūrybinių improvizacijų ciklas ,,Muziejus kitu kampu“ kūrybines dirbtuves:12:00 val. vyks užsiėmimas ,,Fotografo asistentas“, kurias ves Fotografijos muziejaus edukatoriai. Susipažinę su fotografijos istorija XIX a. pab. - XX a. pr., dalyviai bus kviečiami giliau pažvelgti į vieną seniausių fotografijos žanrų – portretą, kuris šiandien, išmaniųjų technologijų amžiuje, virto masiniu reiškiniu.Nuo 13:00 val. vyks kūrybinės analoginės fotografijos dirbtuvės su Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininku, fotomenininku Dariumi Vaičekausku. Susipažinę su analoginės fotografijos pagrindiniais principais ir istorija dalyviai turės galimybę, vaikštinėdami po Šilutę, įvairiais rakursais įamžinti miesto gyvenimą, architektūrą, žmones.

Užsiėmimai nemokami.Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija tel. 0 690 06102.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN