Policijos pareigūnai sutelkė dėmesį į dviratininkus, mopedų ir elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojus (Tauragės r.)

Naujienos: Teisėtvarka , 2024-05-31 18:55
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Priemonės metu nustatyta 10 pažeidimų (Tauragė – 5, Šilutė – 2, Pagėgiai – 3), kai vairuotojai ne tik, kad nesilaiko Kelių eismo taisyklių ir vairuoja būdami neblaivūs, bet ir nepasirūpina savo saugumu – nedėvi šalmų, šviesą atspindinčių liemenių. Policijos pareigūnai Tauragėje, Jauniaus g., pastebėjo dviračiu važiuojantį vyrą, gim. 1978 m., kurio elgesys išdavė, kad asmuo galimai neblaivus. Patikrinus alkoholio matuokliu vyrui buvo nustatytas sunkus neblaivumo laipsnis, vyras įpūtė net 3,96 prom. Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 428 str.

Nuo gegužės 27 – 29 d. policijos pareigūnai vykdo vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.

Būkite saugūs kelyje!


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN