Apsvaigę nuo alkoholio trys Radviliškio rajono gyventojai pasilinksmino taip, kad atsidūrė areštinėje

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-03-04 20:43
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

Tris Radviliškio rajono gyventojus naktiniam žygiui ir nuotykiams įkvėpė alkoholis. Prie jo trijulė prisėdo vasario 27 -osios vakare pas neseniai iš Didžiosios Britanijos grįžusį 29 metų Linkaičiuose pas motiną apsistojusį vyrą. Tiek jis, tiek 17-metis to paties kaimo gyventojas savo gyvenimą sieja su vagystėmis, už tai yra ne kartą teisti. Trečiasis sugėrovas – 18-metis minėto kaimo gyventojas, jau irgi turėjęs reikalų su teisėsauga dėl vagystės.
Degtinę užgeriant alumi, buvo pasiektas toks lygis, kad nutarta kilti į žygį senukų daužyti arba automobilių švarinti. Vyrukai sėdo ant dviračių ir, jais numynę keletą kilometrų, atsidūrė netoliese esančiame Karčemų kaime. Tikėdamiesi gero laimikio, jie įsisuko į vieno Ežero g. namo kiemą ir surengė čia tikrą pogromą – buvo išdaužti penkių automobilių stiklai. Ilgapirščiai pasisavino 5 eurus, navigacijos įrenginį, namų raktus, automobilio remonto įrankius. Kadangi laimikis netenkino, įpykusi trijulė užsuko dar ir į netoliese esantį sodo namelį. Jo langai nuo vaikinų smūgių išbyrėjo, vidus buvo smarkiai nuniokotas, daužant į sieną uogienes ir indelius su šaldytomis uogomis.
Po tokio siautėjimo nuotykių ieškotojai sumanė pasivažinėti automobiliu, kurio nė vienas neturėjo. Sprendimas greit buvo sugeneruotas – revizavę keletą Ežero g. kiemų, viename jų aptiko neužrakintą automobilį „Audi 80“, kurio užvedimo spynelėje kyšojo užvedimo rakteliai. Transporto priemonė, siekiant nepažadinti jos savininko, buvo išstumta iš nuosavo namo kiemo, ir tik po to užvesta. Prie vairo sėdo neblaivus 17-metis, kuris teisės vairuoti net nėra įgijęs. Kadangi vairuotojas be patirties, tad kelionė greit pasibaigė – Arimaičių kaime automobilis įklimpo. Abu jaunesnieji, palikę automobilyje miegantį 29-metį, grįžo į Karčemas ir analogišku būdu pasisavino kitą automobilį - „VW Sharan“. Šis namo kieme stovėjo irgi neužrakintas ir su užvedimo rakteliu spynelėje. Tiesiog - dovanėlė vagims. Jaunuoliai sėdo į nugvelbtą automobilį, nuvažiavo pasiimti Arimaičių kaime vogtame automobilyje jų laukiančio draugo ir patraukė toliau į gastroles. Tačiau jos vėl netikėtai nutrūko – automobilis užgeso. Nevaliodama jo užvesti, trijulė pėsčiomis grįžo į Karčemas, sėdo ant savo čia paslėptų dviračių ir parmynė į namus.
Iš ryto gavę pranešimus apie nusiaubtą Karčemų kaimą ir apžiūrėję nusikaltimo vietas, Šiaulių apskrities policijos pareigūnai rado nusikalstama veika įtariamų asmenų paliktų pėdsakų. Buvo nutarta patikrinti, gal juos paliko jiems gerai žinomi Linkaičiuose gyvenantys nusikalsti linkę asmenys. Nuojauta neapgavo. Pirmasis buvo sulaikytas 18-metis, kurio avalynės pėdsakas idealiai atitiko nusikaltimo vietoje rastą avalynės pėdsaką. Netrukus buvo sulaikyti ir kiti du naktiniame žygyje dalyvavę bendrininkai. Visi sulaikytieji atsidūrė areštinėje, dėl padarytų vagysčių jiems pareikšti įtarimai.

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN