Paveldo dienų renginiai Kelmės dvare

News: Autonomy , 2022-09-12 17:34
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Rugsėjo 10 d. Kelmės dvare paminėtos Europos paveldo dienos. Paveldo dienų renginių tikslas – geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo, įsitraukti ir kitus įtraukti į jo išsaugojimo sąjūdį, išmokti jį saugoti, tausoti ir išradingai naudoti.

Renginys prasidėjo trumpa muziejininkų parengta viktorina apie vertingus Kelmės krašto ir pačios Kelmės paveldo objektus. Vėliau vyko styginių kvarteto „Ipa“ ir aktorės Lauros Rakauskaitės koncertas „Artšokas“. Koncerto programoje skambėjo įvairių epochų muzikiniai šedevrai nuo W. A. Mozarto iki V. Kernagio ir Lady Gagos. Koncerto atlikėjai pakerėjo klausytojus puikiais muzikiniai kūriniais ir novatorišku bei virtuozišku jų atlikimu.

Koncertą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Kelmės rajono savivaldybė.

Muziejus dėkoja atlikėjams Pauliui Biveiniui, Kristinai Morozovai, Monikai Kilnadzei, Tomui Ramančiūnui ir Laurai Rakauskaitei už puikų koncertą.

Kelmės krašto muziejaus informacija
Nuotr. Kristinos Milašauskienės

šaltinis: https://www.kelme.lt/paveldo-dienu-renginiai-kelmes-dvare/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN