Šilutėje suaktyvėjo kišenvagiai. Būkite budrūs!

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-03-30 23:11
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Dažniausiai vagis privilioja lengvas grobis - neužsegtos rankinės, iš kišenių akivaizdžiai kyšantys mobiliojo ryšio telefonai ar piniginės.
Vakar, Šilutėje, nuo ilgapirščių nukentėjo dvi moterys. Viena iš jų - 34-erių Šilutės gyventoja, savo piniginės pasigedo būdama darbo vietoje. Moteris pagrobtą piniginę laikė rankinuke, kuris buvo padėtas darbo kabinete, esančioje spintoje. Deja, kabineto durys tuo metu nebuvo užrakintos. Dėl šios įvykdytos nusikalstamos veikos moteris patyrė 64 eurų nuostolį. Kita Šilutės gyventoja nukentėjo gerokai labiau. 63-iejų moteris pareigūnus tikino, kad piniginę iš rankinuko ilgapirščiai galėjo ištraukti jai lankantis prekybos centruose. Moteris vagystės metu neteko 255 eurų.
Norėdami sumažinti tikimybę tapti kišenvagių nusikaltimo auka, raginame gyventojus atidžiai saugoti savo daiktus. Ypač budriems reikėtų būti prekybos centruose.
Primename, kad pinigines ar mobiliojo ryšio telefonus saugiausia laikyti striukių vidinėse kišenėse, venkite vertingus daiktus laikyti užpakalinėse rūbų kišenėse.
Perkant tam tikrus daiktus, patartina nelaikyti ilgai atidarytos piniginės ir nedemonstruoti, kiek šiuo metu pinigų jūs turite, nes tai gali būti viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl būtent jūs tapote ilgapirščių auka
Su savimi nešiokitės tik tiek grynųjų, kiek planuojate išleisti per dieną.
Nelaikykite užrašytų banko prisijungimų kodų piniginėje, nes taip patirtas nuostolis gali išaugti keleriopai.
Būkite budrūs, imkitės visų apsisaugojimo nuo ilgapirščių priemonių ir atidžiai stebėkite savo turtą.


Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN