Klaipėdos kriminalistai baigė ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo įvykdyti BMW vairo vagystę (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-04-09 14:37
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje baigtas ir į teismą perduotas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę (pagal LR BK 22 str. 1 d. ir 178 str. 2 d.)

2021-03-02 apie 23.45 val. Kretingos r., Kartenos mstl., per namų vaizdo stebėjimo kamerą moteris pastebėjo, kad nepažįstamas asmuo ketina įsibrauti į kieme stovėjusį automobilį „BMW X5 f15“, kurio vertė 55 000 eurų. Supratęs, kad yra stebimas, įsibrovėlis pasišalino, po maždaug pusvalandžio grįžo, nudaužė vaizdo stebėjimo kamerą ir išmetė ją į netoli esantį Alantos upelį. Moteris paskambino užsienyje esančiam draugui, šis kreipėsi į netoli gyvenančius pažįstamus. Pastarieji surado nuošalioje vietoje paliktą galimai įtariamojo automobilį BMW, tuomet pastatė savo automobilį taip, kad įtariamojo BMW negalėtų išvažiuoti į kelią ir apie įtartiną automobilį pranešė policijai. Atvykus pareigūnams, bendromis pastangomis, netrukus buvo sulaikytas automobiliu per dirvas sprukti bandęs 1975 m gimęs įtariamasis.

Pradžioje vyrui buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, vėliau ji buvo pakeista nurodymu reguliariai registruotis policijos įstaigoje. Pareigūnams įtariamasis nurodė, kad ketino pavogti automobilio „BMW X5 f15“ vairą, nes už jį esą juodojoje rinkoje galima gauti apie 1500 eurų. Vairą parduoti vyras planavo uostamiesčio turguje. Kaltę įtariamasis pripažino visiškai, atlygino nukentėjusiųjų patirtą žalą – 100 eurų už sudaužytą vaizdo stebėjimo kamerą.
Už pasikėsinimą įvykdyti vagystę įsibraunant gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Video medžiaga:


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN