„Wizz Air“ atidaro bazę Romos Fjumičino oro uoste

Naujienos: Verslas , 2021-05-14 11:04
El. pašto adresas: agne.jasinskiene@adverum.lt

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ Romos Fjumičino oro uoste atidaro 43-ąją savo bazę, iš kurios lėktuvai skraidys 32 naujomis kryptimis, į 19 šalių. Tai – didžiausias maršrutų skaičius, kokį vienu metu bendrovė yra paskelbusi iš to paties oro uosto. Nuo š. m. liepos iš čia skraidys 4 „Wizz Air“ Airbus A321neo lėktuvai. Bilietus naujiems maršrutams, kurių kaina – nuo 19,99 EUR*, jau dabar galima įsigyti tinklalapyje wizzair.com arba oro linijų bendrovės mobiliąja programėle.

Keleiviai iš Romos Fjumičino galės vykti į Londoną (Lutono oro uostas), Liverpulį, Eindhoveną, Sofija, Tel Avivą, Kasablanką, Marakešą, Mikono salą, Santorinį, Korfu, Heraklioną, Larnaką, Fuerteventūrą, Tenerifę, Šarm el Šeichą, Hurgadą, Aleksandriją, Charkovą, Prištiną, Antaliją, Bodrumą, Reikjeviko Keflaviko oro uostą, Tirgu Murešą, Konstancą ir Satu Marę Rumunijoje, Dubrovniką ir Splitą Kroatijoje, Faro oro uostą Portugalijoje, Nicą, Prahą, ir Estijos sostinę Taliną.
Iki šiol iš Romos Fjumičino ir Čampino oro uostų „Wizz Air“ jau skraidė 25 kryptimis, naujasis maršrutų žemėlapis visą bendrovės krypčių iš Romos diapazoną 2021-aisiais išplės iki 57. Oro linijos iš ir į Romą vykstantiems keleiviams šiemet siūlys rinktis iš beveik 4 mln. sėdimų vietų lėktuvuose.

Dar plėsis
„Wizz Air“ Italijoje veikia nuo 2004 m., per šį laikotarpį bendrovė dviem šimtais maršrutų į ir iš Italijos skraidino daugiau kaip 40 mln. keleivių. Sukaupusios 17 metų patirtį, oro linijos toliau plečia savo tinklą bei didina keleivių skaičių, tuo pačiu vartotojams siūlydamos prieinamas kainas ir puikų aptarnavimą.
Per mažiau kaip metus, „Wizz Air“ Italijoje atidarė jau penktąją bazę; kitos veikia Milano Malpensos, Katanijos, Palermo ir Bario oro uostuose. Naujosios 43-osios bazės atidarymas ne tik paspartins regiono ekonomikos augimą, bet ir sukurs daugiau kaip 100 naujų darbo vietų oro linijose ir daugiau kaip 1500 darbo vietų kitose glaudžiai susijusiose pramonės šakose**.
Išplėstas „Wizz Air“ tinklas Romoje prisidės prie vietinio turizmo atsigavimo, į regioną pritrauks daugiau kapitalo ir sujungs Italijos sostinę su naujomis, mažiau pažintomis, kryptimis.
George'as Michalopoulas, „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius, ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje pristatydamas naująją bazę sakė:
„Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie naujausios mūsų bazės Fjumičino oro uoste atidarymą. Šis žingsnis patvirtina mūsų įsipareigojimą investuoti į Italijos ekonomiką, padėti šiai šaliai atsigauti ir suteikti žmonėms galimybę keliauti už prieinamą kainą. Per pastaruosius 12 mėnesių Italijoje įkurdinome 17 orlaivių, o per ateinančius trejus metus savo veiklos apimtis šalyje dvigubinsime: dar daugiau investuosime, kursime naujas bazes, plėsime vidinių ir tarptautinių skrydžių pasiūlą“, - kalbėjo jis.
Anot G. Michalopoulo, naujausi A321neo lėktuvai užtikrins mažesnę oro taršą, o sugriežtintos apsaugos priemonės leis keleiviams jaustis saugiai.
„Visus keliaujančius pasitiksime puikiu aptarnavimu ir su šypsena“, - teigė G. Michalopoulas.

Geros „WIZZ Discount Club“ sąlygos
Su nauja baze „Wizz Air“ pristato ir Italijos rinkai skirtas išskirtines „WIZZ Discount Club“ nuolaidų klubo narystės sąlygas. Dvylikai mėnesių narystę įsigiję keleiviai visiems skrydžiams Italijos viduje gaus nuolaidą tais atvejais, kai bilieto kaina viršys 14.99 Eur. Be to, esant galimybei, jiems bus pasiūlyta papildoma 2 Eur nuolaida „WIZZ Priority“ paslaugai. Nuolaidų klubo narystę įsigyti galima vos nuo 19,99 Eur per metus.
„Wizz Air“ yra investicinė kredito reitingavimo bendrovė, kurios vidutinis orlaivių amžius sudaro 5,4 metų. Įmonė naudoja šiuo metu ekonomiškai efektyviausius ir ekologiškiausius „Airbus A320“ ir „Airbus A320neo“ orlaivius. „Wizz Air” išmetamas anglies dvideginio kiekis per 2019 metus buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų (57,2 gr/km vienam keleiviui). Bendrovės tikslas - iki 2030 m. 30% sumažinti savo ekologinį pėdsaką kiekvienam keleiviui.
Įsigiję paslaugą „WIZZ Flex“ kartu su bilietų rezervacija, keleiviai gali būti tikri, kad, pasikeitus aplinkybėms ar prireikus pakeisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui. Šiais nenuspėjamais laikais tai užtikrina papildomą keleivių apsaugą ir ramybę.
Naujajai bazei Fjumičino oro uoste bendrovė vis dar ieško itališkai kalbančių darbuotojų. Susidomėję asmenys „Wizz Air“ karjeros svetainėje gali užpildyti paraišką.


* Kaina į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį. Įskaičiuotas vienas rankinis krepšys (maksimalūs matmenys: 40 x 30 x 20 cm). Bagažo vežimėliui ir kiekvienam registruoto bagažo vienetui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik rezervuojant wizzair.com ir WIZZ mobiliojoje programėlėje. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.
** Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN