Šilutės rajone pareigūnai rado slepiamą naminę degtinę

Naujienos: Teisėtvarka , 2022-02-13 23:13
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, 2022 m. vasario 10 d. apie 10.00 val., gavo informacijos, kad Šilutės rajone, Ciparių kaime, moteris, gim. 1962 m., neteisėtai laiko naminę degtinę.

Įtardami, kad 59-erių moteris gali sunaikinti ar paslėpti neteisėtai laikomą naminę degtinę, pareigūnai nedelsiant atliko kratą Šilutės rajone, Ciparių kaime, esančioje sodyboje.

Kratos metu buvo rasta 28 litrai bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.
59- erių moteris policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.

Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN