Vasario mėnesį visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje bus vykdomos prevencines priemonės

Naujienos: Teisėtvarka , 2023-02-01 23:52
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, vasario mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.

Vasario 1-2 d. bus vykdoma privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.
Vasario 5-7 d. vyks vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.
Vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.
Vasario 13-19 d. bus vykdoma krovininių automobilių ir autobusų kontrolė.
Vasario 21-24 d. policijos pareigūnai vykdys pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolę (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Dar kartą primename, kad nebūsime saugūs, jei elgsimės neatsakingai, nesaugosime savęs ir nesirūpinsime kitais eismo dalyviais.
Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN