Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija

Naujienos: Švietimas , 2023-10-25 23:22
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Palangos m.

2023 m. spalio 16-17 d. Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija, kurios metu Palangos senosios gimnazijos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos, Palangos Valdo Jurgučio progimnazijos, Palangos pradinės mokyklos ir Palangos sanatorinės mokyklos direktoriai ir direktorių pavaduotojai tobulino vadybines kompetencijas.

* Vadovai susipažino su komandinio koučingo pagrindais, principais, aptarė terminus ir atliko praktines užduotis. Tobulinant lyderystės įgūdžius, vadovai mokėmės dirbti kartu kaip komanda, kuri turi vienas kitą papildančius įgūdžius, yra įsipareigoję veikti kartu siekiant bendrų tikslų, ir juos vienija atsakomybė už rezultatų įgyvendinimą. Taip pat mokymų metu mokėsi taikyti koučingo metodus, padedančius kiekvienam komandos nariui įsitraukti į bendrų profesinių problemų sprendimą.

* Praktiniai užsiėmimai, saugus mikroklimatas, išlaisvintos diskusijos, partneriškas bendradarbiavimas, asmeninė atsakomybė ir įsipareigojimai padėjo giliau pažvelgti į komandos formavimo subtilybes ir sudarė sąlygas veiksmingai dirbti drauge.

* Grįžtamasi ryšys, refleksija parodė, kad pažintis su komandinio koučingo metodais, efektyviai motyvuoja spręsti problemas, kartu priimant bendrus sprendimus.

*Visi komandos nariai jautėsi saugūs ir patenkinti savo darbo rezultatais. Individualių pokalbių metu mokėsi formuluoti klausimus, efektyviai išgryninančius problemas ir padedančius jas spręsti, patiems atrandant atsakymus į kylančius klausimus.

*Pirmoji sesija buvo skirta susipažinti su komandinio koučingo samprata, principais, metodais ir jų pritaikymo galimybėmis efektyvesniam vadovo darbui. Visa mokymų apimtis – 40 ak. val. ir finansuojami iš „Tūkstantmečio mokyklos“ programos lėšų įgyvendinant Palangos miesto savivaldybės pažangos planą.


šaltinis: https://palanga.lt/naujienos/palangoje-ivyko-pirmoji-komandinio-koucingo-mokymu-sesija/11166


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN