Uostamiesčio teisėsauga baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo psichotropine medžiaga (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2024-01-20 21:09
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu.

Tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie 23 m. ir 24 m. Vilniaus rajono gyventojų galimai vykdomą kvaišalų platinimą. 2023 m. lapkričio mėn. viduryje Raseinių r., ties Kryžkalniu, KPONTV pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo šie vaikinai važiavo.

Uostamiesčio pareigūnai atliko kratą pastarųjų automobilyje ir rado labai didelį kiekį psichotropinės medžiagos – mefedrono (bendra masė – daugiau kaip 500 g, gryno – beveik 300 g).
Jaunuoliai anksčiau nebuvo teisti, vienas jų, 24 m., niekur nedirbantis, o kitas, 23 m., dirbantis vienoje iš Vilniaus bendrovių. Abiem bendrininkams pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu.

Minėti asmenys buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau 24 m. vaikinui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam jaunuoliui paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Video medžiaga: ?si=0h1BJRDpzAs0oNkM


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN