Klaipėdos kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenį įtariamą platinusį narkotines medžiagas

Naujienos: Teisėtvarka , 2024-04-19 16:49
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė dar vieną asmenį, kuris įtariama dideliais kiekiais platino narkotines medžiagas.

KPONTV pareigūnams tęsiant tyrimą (apie jį skelbta 2024 m. kovo mėn.) nustatytas 29 m. kaunietis, įtariama perdavęs didelį kiekį (bendra masė apie 150 g) narkotinės medžiagos – karfentanilio 53 m. ir 59 m. vyrams.

2024 m. balandžio mėn. pradžioje uostamiesčio KPONTV pareigūnai Kėdainių rajone sulaikė minėtą niekur nedirbantį 29 m. Kauno miesto gyventoją.

Bendradarbiaujant su Kauno apskrities VPK KPONTV pareigūnais, tą pačią dieną atliktos kratos ir sulaikytojo gyvenamojoje vietoje rasta, kaip įtariama, fentanilių grupei priklausančių narkotinių medžiagų bei elektroninės svarstyklės.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad net ir nedideli kiekiai šių, itin stiprių, kvaišalų yra pavojingi juos vartojančių asmenų sveikatai ar gyvybei, nes galimi perdozavimai bei stiprūs organizmo apnuodijimai.

Minėtas 29 m. vyras teisėsaugai gerai žinomas – anksčiau ne kartą teistas už vagystes, plėšimus, turto sunaikinimą ar sugadinimą, sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimą bei nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

29 m. vyriškiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu bei narkotinės medžiagos platinimo.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Video medžiaga:


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN